„Singurătatea – boala timpului nostru?”

SLayer 🕒 Oct 14, 2025 👁️ 0 views 💬 2 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Oct 14, 2025
Trăim într-o lume rece și lipsită de speranță, în care nimeni nu are milă de nimeni și nimănui nu-i trece prin minte să-l ajute pe celălalt.

 

Ne este frică de singurătate, dar în același timp încercăm mereu să rămânem singuri — o epocă în care singurătatea noastră nu este niciodată de ajuns și nu se sfârșește niciodată…
#2 · Oct 18, 2025
Pentru unii, da


 
#3 · Apr 20, 2026
Topic inactiv de peste un an [img]/emoticons/topicclosed.png[/img]
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.