OP#1 · Oct 14, 2025
Trăim într-o lume rece și lipsită de speranță, în care nimeni nu are milă de nimeni și nimănui nu-i trece prin minte să-l ajute pe celălalt.
Ne este frică de singurătate, dar în același timp încercăm mereu să rămânem singuri — o epocă în care singurătatea noastră nu este niciodată de ajuns și nu se sfârșește niciodată…
Ne este frică de singurătate, dar în același timp încercăm mereu să rămânem singuri — o epocă în care singurătatea noastră nu este niciodată de ajuns și nu se sfârșește niciodată…
