[Acceptat] - Adeser

Adeser 🕒 May 23, 2025 👁️ 91 views 💬 12 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · May 23, 2025

  • Vârstă (minim 16): 37


  • Numele de pe CS:Adeser


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Buna


  • Admin de Zi/Noapte?:  in functie de cum imi permite timpul,seara


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da


  • STEAM (ON/OFF): off


  • Motivul pentru care vrei admin?😛entru a marii echipa ,a face treaba cand nu este nimeni altcineva


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?😄a


  • Ai citit regulamentul nostru?😄a forum


#2 · May 23, 2025
PRO
#3 · May 23, 2025
#5 · May 23, 2025
PRO
#6 · May 23, 2025
pro
#7 · May 24, 2025
De ce steam off si nu on.CONTRA
#8 · May 24, 2025
pro
#9 · May 25, 2025
PRO
#10 · May 25, 2025
PRO
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
#12 · May 26, 2025
Pro
#13 · May 26, 2025
ACCEPTAT!

T.C!
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.