OP#1 · May 23, 2025
- Vârstă (minim 16): 37
- Numele de pe CS:Adeser
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Buna
- Admin de Zi/Noapte?: in functie de cum imi permite timpul,seara
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da
- STEAM (ON/OFF): off
- Motivul pentru care vrei admin?😛entru a marii echipa ,a face treaba cand nu este nimeni altcineva
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?😄a
- Ai citit regulamentul nostru?😄a forum




