[Acceptat] - Dragos

Dragos 🕒 May 8, 2025 👁️ 60 views 💬 7 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · May 8, 2025
 


  • Vârstă (minim 16): 26


  • Numele de pe CS😄ragos


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Buna


  • Admin de Zi/Noapte?:  in functie de cum imi permite timpul,mai mult noapte


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da


  • STEAM (ON/OFF): On


  • Motivul pentru care vrei admin?:am mai adminat pe server si imi place comunitatea, as dorii sa ma reintorc


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?😄a


  • Ai citit regulamentul nostru?😄a forum


#2 · May 8, 2025
PRO DE LA MINE! DAR FII MAI ACTIV PE TS3 ACOLO NU PREA TE VAD!
#3 · May 8, 2025
Contra, am înteles ca ai mai adminat aici pe server, dar activitate nu prea ai, pana ieri eu nu te am vazut pe server, iar pe ts3 deloc. Deci cum facem, ca sa vi dupa o zi pe server sa faci cerere de admin...

Mai multa activitate, asta este strict parerea mea
#4 · May 8, 2025
Am si spus aseara pe ts cum imi pot lua gradul inapoi,mi s a spus sa refac o cerere pe forum ,acum 5 luni am spus ca voi fi inactiv o perioada ,am fost plecat in strainatate,abia m am reintors,chiar aseara am si intrat ,cand sa ma fi vazut ?
#5 · May 8, 2025
Ok atunci ramane sa isi dea si colegii cu parearea
#6 · May 8, 2025
Pro!
#8 · May 8, 2025
PRO ! 

ACCEPTAT !

te asteptam pe teamspeak si te rog sa iti faci un banlist !
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.