[Acceptat] - fAne nr1

fAne 🕒 Nov 30, 2025 👁️ 0 views 💬 5 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Nov 30, 2025
Vârstă (minim 16):  20

👤 Numele de pe CS:  -fAne nr1

📈 Experiență Admin [Foarte Bună / Bună / Medie]:  medie

🌙 Admin de Zi / Noapte?: zi/seara

🧭 O să stai ON pe TeamSpeak și Forum cât timp ești pe server?:  Da

🎮 STEAM (ON / OFF):  On

🗣️ Motivul pentru care vrei admin?:  comunitatea

⚠️ Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove / Down?:  Da

📘 Ai citit regulamentul nostru?😄a
#2 · Nov 30, 2025
Pro, te am vazut activ si pe ts si pe sv , daca bagi un pic si pe forum e perfect 😄 
#3 · Nov 30, 2025
Pro de la mine , vreau să te văd și pe forum activ 😬
#4 · Nov 30, 2025
Salut ! Din partea mea ,Pro , este un player cu bun simt ce nu a facut niciodata probleme pe comunitate ! 
#5 · Nov 30, 2025


Sa iti faci bani-list si sa fi activ si pe forum cat si pe ts3! multumesc frumos ia legatur cu colegi tai sa iti explice care cum e treaba la noi, o seara faina
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
#6 · Dec 1, 2025
PRO si de la mine FRAGUL MEU SPECIAL 🙂) .Sa fi activ server+TS+ si Forum!!!
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.