Ai greșit topic ul inițial, am mutat eu postarea unde trebuie , modelul de cerere e :
📄 Model cerere:
🔢 Vârstă (minim 16):
👤 Numele de pe CS:
📈 Experiență Admin [Foarte Bună / Bună / Medie]:
🌙 Admin de Zi / Noapte?:
🧭 O să stai ON pe TeamSpeak și Forum cât timp ești pe server?:
🎮 STEAM (ON / OFF):
🗣️ Motivul pentru care vrei admin?:
⚠️ Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove / Down?:
📘 Ai citit regulamentul nostru?:
[img]/emoticons/pro.png[/img]
[img]/emoticons/pro.png[/img]
🔢 Vârstă (minim 16): 30
👤 Numele de pe CS: mariusvrl.
📈 Experiență Admin [Foarte Bună / Bună / Medie]: Medie
🌙 Admin de Zi / Noapte?: De zii in principal ,si cand nu sunt la munca si noaptea
🧭 O să stai ON pe TeamSpeak și Forum cât timp ești pe server?: Pe TS o sa fiu mai rar,deoarece transmit live pe tikok
🎮 STEAM (ON / OFF): ON!
🗣️ Motivul pentru care vrei admin?: Imi place servarul ,si pot da o mana de ajutor celorlalti admini
⚠️ Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove / Down?: Da
📘 Ai citit regulamentul nostru?😄a
[img]/monthly_2026_05/copyImage.png.ad091d25c5e32981e18add63ca2d9655.png[/img]
[img]/emoticons/pro.png[/img]
Pro și de la mine...Dacă o să ai admin la noi va trebui să joci doar aici...Dacă ai citit regulamentul scrie destul de clar...Asta ca să nu existe discuții de genul că nu am știut sau altceva...PRO și succes 👍