OP#1 · Jul 19, 2025
- Vârstă (minim 16):38
- Numele de pe CS: M|ke`
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie: Medie
- Admin de Zi/Noapte?: ZI
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: DA
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?:Sunt activ dimineata si vreau sa ofer suport comunitatii dat fiind faptul ca dimineata nu prea sunt Admini si sunt multi codati care sunt on pe server.
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: DA
- Ai citit regulamentul nostru? DA