[ACCEPTAT] - MyStEr

MyStEr 🕒 Jan 14, 2024 👁️ 54 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 14, 2024

  • Vârstă (minim 16): 28


  • Numele de pe CS: # MyStEr


  • Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: 10 ani aproximativ


  • Admin de Zi/Noapte?:  si si


  • Ore (Game Tracker) :  in crestere


  • O să stai on pe teamspeak cât timp ești pe server?: Da


  • STEAM (ON/OFF): ON 


  • Motivul pentru care vrei admin?: Membru vechi si cunosc staff-ul


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da


  • Ai citit regulamentul nostru?: Da


#2 · Jan 14, 2024
te am vazut pe server, din partea mea  ai un  pro
#3 · Jan 14, 2024
Pro si de la mine, dar totusi sa arunci o privire peste regulament te rog .

Bafta.
#4 · Jan 14, 2024


3 hours ago, JamaiKaaa. said:

Pro si de la mine, dar totusi sa arunci o privire peste regulament te rog .

Bafta.



am citit regulamentul, cuvantul cheie e "cuvânt cheie corect" am destula experienta atat in adminat cat si teamspeak si forum
#5 · Jan 14, 2024
ACCEPTAT 

 

[img]/emoticons/topicclosed.png[/img]
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.