OP#1 · Apr 23, 2025
- Vârstă: 39
- Numele de pe CS: NoName
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Medie
- Admin de Zi/Noapte?: zi si noapte
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da
- STEAM (ON/OFF): On
- Motivul pentru care vrei admin?: sa ajut comunitatea
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da
- Ai citit regulamentul nostru?:da