[ACCEPTAT] vvslentin NR1 EMBLEMA MONDIALA

vvslentin 🕒 2d ago 👁️ 0 views 💬 8 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · 2d ago
🔢 Vârstă (minim 16):  26

👤 Numele de pe CS:  vvslentin NR1 EMBLEMA MONDIALA

📈 Experiență Admin [Foarte Bună / Bună / Medie]:  Experienta mea ca admin actual este buna. Nu am mai administrat din 2015-2016, iar atunci ma descurcam foarte bine. Va trebui sa imi reamintesc unele comenzi si sa reintru putin in rutina, dar ma adaptez repede si nu cred ca va fi vreo problema.

🌙 Admin de Zi / Noapte?:  Mai mult de seara/noapte

🧭 O să stai ON pe TeamSpeak și Forum cât timp ești pe server?: Pe ts desigur viata mea. Pentru forum trebuie sa tin mereu activa o aplicatie ca sa pot accesa forum-ul [Cloudflare]. Cativa stiu deja problema pe care am intampinat-o. Tinerea aplicatiei la activ cat timp as fi pe forum imi cauzeaza lag cand sunt pe server. 


🎮 STEAM (ON / OFF):  ON

🗣️ Motivul pentru care vrei admin?:  Vreau admin pe server deoarece imi place foarte mult comunitatea si atmosfera de aici. De fiecare data cand am timp liber, aleg sa intru pe server, pentru ca ma simt bine aici si imi place modul in care se joaca lumea. Un alt motiv este faptul ca apreciez echipa de staff. Mi se pare o echipa matura, serioasa si capabila sa gestioneze situatiile cum trebuie. Se vede ca serverul este administrat bine, iar asta ma face sa imi doresc sa fac parte din staff si sa ajut si eu la randul meu. Consider ca sunt o persoana activa (cand am liber si nu muncesc), calma si corecta, iar faptul ca petrec mult timp pe server arata ca imi place cu adevarat aceasta comunitate. Cred ca pot fi de folos echipei si sunt dispus sa invat, sa ajut si sa ma implic cat mai mult.

⚠️ Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove / Down?: Desigur

📘 Ai citit regulamentul nostru?: Da


 
CARPE DIEM -- LIVE YOURS NOW

https://steamcommunity.com/groups/carpediemliveyours
#2 · 2d ago


#3 · 2d ago
PRO
#4 · 2d ago
Pro
#5 · 2d ago
El intra  cu noi pe ts si fara sa aiba admin..din partea mea ai PRO si succes! 
#6 · 2d ago
Von mir bekommst du ein PRO
#7 · 2d ago
PRO !
#8 · 2d ago
Pro
#9 · 2d ago
ACCEPTAT ! FA-TI BANLIST SI ITI RECOMAND SA MAI CITESTI INCA O DATA REGULAMENTUL ! SUCCESURI !
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.