OP#1 · Apr 23, 2024
Vârstă (minim 16): 20
Numele de pe CS: Xebec
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: bună
Admin de Zi/Noapte?: noapte
O să stai pe teamspeak cât timp ești pe server?: bineînțeles că voi fi în timp ce mă joc!
ABUR (ON/OFF): OFF
Motiv pentru care vrei admin?: Vreau să fiu administrator doar pentru a ajuta și a îmbunătăți jocul și pentru a oferi mai multă experiență jucătorilor
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulamentul primiți Remove/Down?: Da
Ai citit regulamentul nostru?: Happy DARK
Numele de pe CS: Xebec
Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: bună
Admin de Zi/Noapte?: noapte
O să stai pe teamspeak cât timp ești pe server?: bineînțeles că voi fi în timp ce mă joc!
ABUR (ON/OFF): OFF
Motiv pentru care vrei admin?: Vreau să fiu administrator doar pentru a ajuta și a îmbunătăți jocul și pentru a oferi mai multă experiență jucătorilor
Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulamentul primiți Remove/Down?: Da
Ai citit regulamentul nostru?: Happy DARK




