[ACCEPTAT] - Xebec

Xebec 🕒 Apr 23, 2024 👁️ 34 views 💬 4 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Apr 23, 2024
Vârstă (minim 16): 20

Numele de pe CS: Xebec

Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: bună

Admin de Zi/Noapte?: noapte

O să stai pe teamspeak cât timp ești pe server?: bineînțeles că voi fi în timp ce mă joc!

ABUR (ON/OFF): OFF

Motiv pentru care vrei admin?: Vreau să fiu administrator doar pentru a ajuta și a îmbunătăți jocul și pentru a oferi mai multă experiență jucătorilor

Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulamentul primiți Remove/Down?: Da

Ai citit regulamentul nostru?: Happy DARK
#2 · Apr 23, 2024
Un PRO  din partea mea
#3 · Apr 23, 2024
Pro
#4 · Apr 23, 2024
Pro
#5 · Apr 23, 2024


@Xebecte astpet pe ts.csdark.ro  pentru adaugarea gradului! sa tii faci banlist!  o zi frumoasa!
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.