Admin cu 4 clase

Blade 🕒 Jun 24, 2024 👁️ 29 views 💬 2 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jun 24, 2024
Salutare,

 

Atasez si eu o conversatie :

 

 

BLaDe[Dt]: dc am primit sly?

[G]*DEAD*Flaviu$$ :    rev

RaZoR + glazybazydazymazy.. killed andRutZa ;x with m4a1

*** k1ck killed glazybazydazymazy with a headshot from ak47 ***

[G]*DEAD*^_AragOrn_^ :    de prost

 

Daca astia sunt adminii cu 4 clase de pe server rog sa aveti in vedere sa ii revizuiti, nu mi-se pare normal ca un putoi care se joaca toata ziua CT sa imi raspunda astfel ! Stiu ca este funny raspunsul dar prima oara acest admin mi-a dat ban fara sa imi faca poze, spunand ca am wall, este serverul lui?!

Niste admini idioti cu 4 clase care le aduc parintii la nas mancarea si daca se simt ofticati , ce zic ei' ... EU sunt tare, sunt admin de cacat si fac ce vreau ... ?!nu .. 

 

imi scuzati limbajul dar am fost jignit iar la randul meu jignesc si eu.. nu am vrut sa o fac pe chat in CS, ca urma sa imi iau ban "logic" .

 

O sa mai intru pe server cand ii retrageti adminul acestui *^_AragOrn_^ sau nici o data ...cault alt server ,este incompetenta rara 🙂

 

Multumesc, o zi buna!
#2 · Jun 24, 2024
Era mult mai simplu daca ai fi deschis chiar aici un topic. https://csdark.ro/forum/index.php?/forum/122-✪-cs-reclam
<p>
<img alt="lv_0_20240127023128.gif?ex=667f47e6&amp;is=6" class="ipsImage" data-ratio="178.99" height="426" width="238" src="https://media.discordapp.net/attachments/1075060973116862555/1200583911089127526/lv_0_20240127023128.gif?ex=667f47e6&amp;is=667df666&amp;hm=baecd9fbdd5ab85dab3e5f9a00c499440b635c492f7d43bccf2798042a641dc0&amp;=&amp;width=297&amp;height=532" />
</p>
#3 · Jun 25, 2024
Salut,

Într-adevăr adminul a procedat gresit, folosind injurii la adresa ta, acesta ar fi putut folosi o explicație clara, pentru ce a folosit comanda pe tine. O sa se discute și cu adminul despre aceasta problema la ședința.

Însă și postarea ta arata ca ești în aceași postura ca și colegul. Ai fi putut sa faci o cerere normala, fără vreo suferință, folosind acești limbaj.

Și legat de răspunsul tău despre continuitatea pe comunitatea noastră, nu este nici o problema. Nu este nimeni obligat sa joaca pe un server sau pe o anumita comunitate.

Zi frumoasa.

*De discutat la sedinta*

[img]/emoticons/topicclosed.png[/img]

 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.