Mi-am luat ban pe ts de la adminul shadow cu motivul interzis fara motiv! 

Ella in timpul mixului s-a ascuns dupa perete in timp ce eu ma băteam cu un adversar și am întrebat-o ce face acolo și de acolo a început toată discuția!

 

nu cred ca este normal să primesc ban doar pt faptul ca ea nu accepta sa ii zica cineva ceva! 

 

Prea multe abuzuri din partea lui elly și a lui shawod