[Bancuri] - AfGanistaNu

AFG4NU CS.CSDARK.RO 🕒 Mar 16, 2025 👁️ 27 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 16, 2025
Un tip merge la doctor:

 

– Domnule doctor, am o problemă. Soția mea nu mai vorbește cu mine de două săptămâni.

 

Doctorul, după ce se gândește puțin, îi spune:

 

– Cred că e mai bine așa… încercați să apreciați liniștea!
#2 · Oct 26, 2025
Un ardelean merge la doctor și îi spune:

— Domnule doctor, am o problemă. Mă doare capul când beau cafea.

Doctorul, un pic nedumerit, îl întreabă:

— Păi, și ce faceți?

— Păi, beau ceai! Dar aș vrea să știu ce am...

Doctorul se gândește puțin și zice:

— Păi, domnule, cred că aveți... aversiune la cafea!

Ardeleanul se scarpină în cap:

— Aversiune la cafea? Și ce-i aia, domnule doctor?

Doctorul:

— E o boală rară... o iau oamenii care beau prea mult ceai!
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.