OP#1 · Feb 23, 2024
Buna sunt cunoscut cu nick name Skull. In data de 22.02.2024 am primit ban pe acest server (IP ASCUNS) (respawn) fara nici un motiv. As dori sa fim corecti, imi doresc sa ma joc in continuare pe acest server. Va stau la dispozitie cu orice doriti, orice dovezi. Daca am fost banat pe buna dreptate, jos palaria pentru acel admin, insa nu mi se pare ca sa procedat corect. Cereti-ti informatiile de care aveti nevoie iar eu vi le voi da cu mare drag. Nu mi se pare corect sa primesc ban fara nici un motiv. Nu am jucat in viata mea cu coduri sau stiu eu ce smecheri, sunt o persoana onesta care doar doreste sa se simnta bine pe acest server creat de voi.
Va rog sa veniti cu o solutie, astept raspuns.
Va multumesc Stefan (nick name; Skull)
Va rog sa veniti cu o solutie, astept raspuns.
Va multumesc Stefan (nick name; Skull)