[BANNED] Cerere unban chill.

chill. 🕒 Sep 22, 2024 👁️ 66 views 💬 2 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Sep 22, 2024

  • Nick personal:  chill.


  • SteamID (numeric): STEAM_2:0:1327335036


  • IP: 


  • Nick admin:  pyshcot


  • Motivul pentru care ai luat ban?: aim


  • Harta pe care a avut loc incidentul : de_nuke_rarea


  • Data și ora: 21.09.2024 10:47


  • Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print): eu nu am demo.. dar adminul ar fi trebuit sa-mi faca inainte sa-mi dea ban aiurea dupa o singura runda


  • Descrierea situației: Cel mai probabil un admin fara experienta.. E a 2-a zi cand joc pe server, in prima altul mi-a facut poze. Pyshcot s-a pus spec o runda si mi-a dat ban permanent direct. 


#3 · Sep 22, 2024
silent aim clar. tinta  trage  spre adversar clar  orizontal  iar  vertical  nu are  recoil deloc  desi  ak 47  are cel mai mare  recul vertical din toate armele, la baiat  nu sare deloc  in sus    

ban  corect.

pentru admini,   cand  faceti demo  pentru  aim   dezactivati tot  din meniul esp,  cand faceti pentru wall lasati  on  doar  box    adica optiunea  2  din meniu. 

apasati cand sunteti spec  tasta r  si puneti pe off 1,3,4,5,6,7,8,9  apoi press 0
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.