[BANNED] - Elsa

1924 🕒 Jan 17, 2024 👁️ 31 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 17, 2024

  • Nick personal:  Elsa


  • SteamID (numeric): STEAM_0:1:60750205


  • Nick admin: Default


  • Motivul pentru care ai luat ban?: Fara motiv a zis " am pl mare " nu mi-a cerut  nimic si mi-a dat ban cica leis.. si eu am dat demo pe server cu 1 mix in urma lu K1lh sau m1lk nuj cum il cheama cv de genu


  • Harta pe care a avut loc incidentul : de_mirage 


  • Data și ora: dupa amiaza numai stiu cat era 


  • Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print):  PRECIZEZ CA AM BAN SI PE TS !


  • ************************************************ 

    ML_NOTFOUND: AB_BAN_INFORMATION 

    ML_NOTFOUND: AB_NAME: Elsa 

    ML_NOTFOUND: AB_STEAMID: STEAM_0:1:60750205 

    ML_NOTFOUND: AB_REASON: leis 

    ML_NOTFOUND: AB_UNBAN_TIME: ML_NOTFOUND: AB_PERMANENT_BAN 

    ML_NOTFOUND: AB_ADMIN_STEAMID: STEAM_0:0:482318570 

    ************************************************ 


  • Descrierea situației:  Nu mi sa cerut nimic pe harta de_mirage.. am dat demo pe harta de_inferno si a fost totul ok.. si acest individ imi da ban degeaba pe motivul " am pl mare "  el imi da mie ban pt leis? I-am si zis ca accept verificare dau wg dau orice. wg-ul ala rosu e din 2023 si nu am jucat eu cu leis a fost un wg facut pt a lamuri o situatie pe o comunitate unde aveam co-ordonator mix.. am prins eu pe cnv si sustinea ca nu e de la cfg si am bagat eu cfg lui si am dat scan si a aparut acelasi lucru " leis " si de aia este wg-ul ala rosu 🙂 


#2 · Jan 17, 2024
ACCEPTAT

- îmi dai mesaj în priva în caz ca nu poti intra. 

[img]/emoticons/topicclosed.png[/img]
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.