โ Nume Player:ย Mr.Dny
โ Nume Admin:ย Hells Queen
โ Motivul Ban-ului:ย wallhack
โ IP:ย ย 82.77.225.22
โ SteamID:ย ย ย STEAM_0:1:82132122
โ Dovada:ย ce dovada ca nu mi a facut nici macar poze, mi a dat ban directย
uitati-va la acest demo facut de mine ieri, si se poate observa ca nu am wall, si demoul are cateva minute bune... Voi decideti! Jocul se mai joaca si la sunet.
M-am uitat la demo-ul care este postat de @.Hells.Queen.ย se vede foarte clar cum tu folosesti wall, nu ai habar deloc cu sunetul, cand erai in catacomba, erai cu tintat direct pe player, care era scara , ai intrat mid , te-ai intors l-ai batut pe ala pe scara,ย ai fost lung te-ai dus ca la tine acasa baza ct pana in b, fara sa vericii mid-ul, cat despre ceea ce zici tu sunet esti 0 barat !ย
โ Dovada:ย ce dovada ca nu mi a facut nici macar poze, mi a dat ban directย ย ย iar aici la dovada altadata sa sti pui dovada de ban, nu trebuie sa tie faca poze sa primesti ban, sau sa iti cerem voie ! cl_gandire 1
<p style="text-align:center;">
<span style="color:#ff0000;">โ<span style="font-size:14px;"><em><strong>One day youโll leave this world behind,so live a life you will remember.โ - Avicii. โข โค</strong></em></span></span>
</p>