[BANNED]-Tokio

Marisa 🕒 Jan 5, 2026 👁️ 0 views 💬 2 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 5, 2026
Buna seara!

Model reclamație:

Ban degeaba Tokio 

Conținut:


  • Username-ul tău: Tokio 


  • Gradul tău pe forum: cred ca vip - domnisoara


  • Numele reclamat: Hermano


  • Nemulțumirea: ban luat degeaba... https://postimg.cc/gallery/nBNYg6C/7b9287a0


  • Dovada (Video/Screenshot):https://postimg.cc/gallery/nBNYg6C/7b9287a0 O poza arata momentul in care am instalat programul spus de Hermano, in care nu aveam id ul, iar in cealalta poza, apare id ul dupa ce am dat restart la pc. 


  • O scurta poveste, pt ca este nedrept ce mi se intampla:


  • Azi toata ziua m-am jucat la voi pe server, cu mici exceptii. Cand nu mi-a placut harta m-am jucat cs2 si cs1.6 ( dar pe alte servere unde am vanat harta d2_dust2). Dar pe alte servere am jucat putin dupa care am intrat la voi pe server.


  • Dupa un timp, a intrat si Hermano  pe serrver si mi-a cerut sa intru pe TS pt verificare. In capul meu era verificare, "gen"  sa vada ca sunt fata, ca altfel, ce verificare sa faca?!...Am intrat pe ts, el mi-a dat un link cu un program, l-am instalat. Era un program pentru ca el sa se poata conecta la mine in pc sa verifice daca am coduri sau nu. Toate bune si frumoase pana cand i-am zis pe TS ca nu imi apare niciun ID la acel program, ci doar parola. El a zis ca la toti le arata si  id si parola, doar mie nu... dupa care eu i-am propus sa ma lase sa dau restart la PC poate dupa aceea o sa functioneze corect acel program. El a zis... ci si citez "daca dai restartat te banez, ca m-am si enerrvat, baga-mi-as pl in m....tii tai.. "Discutie de pe TS. Cine a fost prezent poate confirma, insa teama este prea mare, si am cativa admini care sunt la el pe server, care asa au zis. Ca nu se pot baga pt ca Hermano decide. Nu vrea sa le dau numele, pt ca nu doresc sa-i trag in acest rahat... 


  • Insa azi pe server, cat m-am jucat la voi, era un anume jucator, care m-a mintit pe steam, spunandu-mi ca el joaca de fapt de pe contul copilului.. Bun, daca juca de pe contul copilului, cum se face, ca eu il vedeam in joc pe server cu contul lui? Ca doar nu il am la prieteni pe steam si pe fiul sau...Prin urmare, stii tu cine esti, pot sa-ti dau numele, insa nu doresc... ( MI-ai facut un rau, insa nu vreau sa fac la fel) ce ai castigat cu chestia asta?! Ca eu nu mai joc la voi pe server?! Esti mai fericit?! Te simti mai bine? Nu te mai enervezi ca te minam cand erai adversarul meu?! ....


  • Oricand si la orice ora va pot da toate testele din lumea astea. NU JOC CODAT! NU AM JUCAT NICIOADATA CU COD! 


  • Cred ca stiu de unde se trage toata povestea.. Daca este despre poveastea cu reclama pe nu stiu ce server... Sa vina si respectivul cu dovezile din Server. EU am facut printuri la consola pt ca altceva nu am... APropo, adminul care a zis ca o sa-i spuna lui Hermano cand o sa se auda de povestea asta, unde esti? Nu ai zis ca o sa-i spui... ?! La fel, nu dau nume, dar la un moment dat, voi da si numele acestora, pt ca repet, nu am facut nimic, nu am jucat CODAT, nu am jignit adminii, nu am zis nimic aiurea.


  • Nu stiu cat conteaza, insa faptul ca cei care vor citii acest mesaj, macar ei sa stie ca nu este cum zice Hermano sau alte persoane. SI REPET! Oricand pot da ORICE TEST< ORICE VERIFICARE IN PC. ( doar pt ca o singura data, la un pragram din asta gen, team view, nu am avut acel id, nu inseamna ca am cod la cs...).


  • Va doresc toate cele bune! 


#2 · Jan 5, 2026
Dar de ce nu spui cine te a reclamat la hermano???
#3 · Jan 5, 2026
1+1 fac 2, ai zis ca vrei sa dai restart la pc ca nu iti merge nu stiu ce , odata ce ai dat restart e ca si cum ai refuzat verificare, cat despre tine, ma cam doare in pula, ti-am zis si verbal o dau si in scris, nu esti bine venita la noi, dai cu parf de mers!



PESTE HERMANO NU SE TRECE INDIFERENT DE SITAUTIE!
One day you’ll leave this world behind,so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤

Arrogance requires advertising. Confidence speaks for itself.

 





 



Respect & loyalty





 
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.