OP#1 · Feb 17, 2025
- Nick personal: Darius
- SteamID (numeric):STEAM_0:0:776126186
- IP: 81.18.84.254
- Nick admin: bbn parca
- Motivul pentru care ai luat ban?: wg rosu in trecut
- Harta pe care a avut loc incidentul : nu mai stiu..
- Data și ora: nu mai stiu.
- Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print): Pur si simplu am ban, nu cred ca trebuie sa pun dovada.
- Descrierea situației: Totul s-a intamplat pe ts3 inainte sa incepem mix-ul , baietii nestiind cine sunt ca am intrat pentru prima data la voi pe comunitate m-au verificat in wg, nu le zic sa nu se uite, faza aia din trecut a fost o alta faza nevinovata. Am vrut sa joc pe un public nici de cum pe mix, dar nici nu stiu sa il injectez, mi-a ramas ceva intr-o partitie din pc un dll de aim, dar nu parea sa trag gen sa para ca am aim, pana am facut wg-ul ala si dupa l-am cautat sa il sterg. Am decis sa reaplic iar de unban dupa ceva timp, dupa cum se vede in wg-urile anterioare am mai dat wg pe alte comunitati din cauza wg-ului rosu + verificari, nu sunt deacord sa iau ban pe nedrept.. doresc sa ma joc cu toatea lumea sa mai radem si etc... Sper macar sa imi acordati macar o sansa, stiu ca nu ne cunoastem ,dar am putea sa o facem.. O seara frumoasa !