OP#1 · Dec 31, 2024
- Vârstă (minim 16): 42....
- Numele de pe CS: Abracadabra
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Mediu
- Admin de Zi/Noapte?: zi si noapte
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: DA
- STEAM (ON/OFF): STEAM_0:0:630359823
- Motivul pentru care vrei admin?: Consider ca mai este nevoie de admini pe timp de noapte
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: DA
- Ai citit regulamentul nostru?: DA - ( cuvant corect.)