OP#1 · Nov 20, 2024
- Vârstă (minim 16):26
- Numele de pe CS:El Saarawy^
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:bună
- Admin de Zi/Noapte?: zi
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?:da
- STEAM (ON/OFF): off
- Motivul pentru care vrei admin?:vreau un joc corect fără codati
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?:100% (da)
- Ai citit regulamentul nostru?:cuvant corect.