OP#1 · Mar 1, 2025
- Vârstă (minim 16): 54
- Numele de pe CS: MoSu
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]: Buna
- Admin de Zi/Noapte?: am zile cand joc noaptea, altele ziua
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: Da (desi nu am sunet)
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?: pentru a ajuta server-ul, sa fie un joc cat mai corect.
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: Da
- Ai citit regulamentul nostru?: Forum