OP#1 · Mar 18, 2025
- Vârstă: 33
- Numele de pe CS: Tuyuq
- Experiență Admin + 14 ani
- Admin de Zi/Noapte?: doar noapte
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: daca sunt alti colegi da.
- STEAM (ON/OFF): ON ( https://steamcommunity.com/id/nifofc/ )
- Motivul pentru care vrei admin?: placut surprins de adminul de noapte deceneu, singurul pe care l-am prins in multe cautari pe alte servere.. vreau sa ajut serverul sa fie populat/popular..
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da, am citit regulamentul.
- Ai citit regulamentul nostru?: ...