Cerere admin Tuyuq

ImportedMember 🕒 Mar 18, 2025 👁️ 59 views 💬 6 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Mar 18, 2025

  • Vârstă: 33


  • Numele de pe CS: Tuyuq


  • Experiență Admin + 14 ani


  • Admin de Zi/Noapte?:  doar noapte


  • O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?: daca sunt alti colegi da.


  • STEAM (ON/OFF):  ON ( https://steamcommunity.com/id/nifofc/ )


  • Motivul pentru care vrei admin?: placut surprins de adminul de noapte deceneu, singurul pe care l-am prins in multe cautari pe alte servere.. vreau sa ajut serverul sa fie populat/popular..


  • Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?: da, am citit regulamentul.


  • Ai citit regulamentul nostru?: ...


#2 · Mar 18, 2025
Cererea e incompletă+de asta eu nu te-am mai văzut pe server sau teamspeak...deci CONTRA
#4 · Mar 18, 2025
Intră mai des pe server si pe ts3 apoi revino cu o cerere
#5 · Mar 18, 2025
in regula, re.

 
#6 · Mar 18, 2025
revino cu cerere de acces  dupa ce vei acumula  prezenta, nu dam admin  doar pentru ca  ai facut cerere.
#7 · Mar 18, 2025
eu joc doar in intervalul 00:00-08:00 (fix cand nu sunt admini) crezi ca as sta pe server sa strang ore jucand cu toti terminatii de codati ?. 🙂
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.