[Cerere unban] 1924

1924 🕒 Jan 17, 2024 👁️ 16 views 💬 1 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 17, 2024

  • Nick personal:  1924 


  • SteamID (numeric):


  • Nick admin: Angels


  • Motivul pentru care ai luat ban?:  " SA IL SUGI "  pe ts si pe sv " CAUTA MA" fereasca dzeu ban aiurea


  • Harta pe care a avut loc incidentul : eram spec nu stiu ce harta era nuke parca


  • Data și ora:  la mn era 23:45 in romania 2 fara un sfert


  • Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print): 


  • ************************************************ 

    ML_NOTFOUND: AB_BAN_INFORMATION 

    ML_NOTFOUND: AB_NAME: 1924 

    ML_NOTFOUND: AB_IP: 149.86.51.201 

    ML_NOTFOUND: AB_REASON: cauta-ma 

    ML_NOTFOUND: AB_UNBAN_TIME: ML_NOTFOUND: AB_PERMANENT_BAN 

    ML_NOTFOUND: AB_ADMIN_STEAMID: STEAM_0:1:634191190 

    ************************************************ 


  • Descrierea situației: Pe ts imi apare steagul americii chiar habar nu am dece mi-a ramas asa.. sunt in UK de anu trecut , am fost in america o perioada si acolo pe ts la fel imi aparea si cand am venit in uk si m-am conectat pe ts tot steagu americi era habar n-am de ce.. va pun un print la tot ecranul laptopului sa vedeti ce am deschis si conexiunea la net si sa vedeti ca nu e nici un fel de VPN.. daca aveam vpn stiu ca imi luam ban automat ca akm cam toate comunitatile au anti vpn si se da ban 30 de mix 🙂 




 uitati aici ce am deschis si vedeti si conexiunea la wi-fi nu e nici un fel de vpn nicaieri..

 
#2 · Jan 17, 2024
Banul ramâne. 

 

[img]/emoticons/topicclosed.png[/img]
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.