OP#1 · Jan 17, 2024
- Nick personal: 1924
- SteamID (numeric):
- Nick admin: Angels
- Motivul pentru care ai luat ban?: " SA IL SUGI " pe ts si pe sv " CAUTA MA" fereasca dzeu ban aiurea
- Harta pe care a avut loc incidentul : eram spec nu stiu ce harta era nuke parca
- Data și ora: la mn era 23:45 in romania 2 fara un sfert
- Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print):
- Descrierea situației: Pe ts imi apare steagul americii chiar habar nu am dece mi-a ramas asa.. sunt in UK de anu trecut , am fost in america o perioada si acolo pe ts la fel imi aparea si cand am venit in uk si m-am conectat pe ts tot steagu americi era habar n-am de ce.. va pun un print la tot ecranul laptopului sa vedeti ce am deschis si conexiunea la net si sa vedeti ca nu e nici un fel de VPN.. daca aveam vpn stiu ca imi luam ban automat ca akm cam toate comunitatile au anti vpn si se da ban 30 de mix 🙂
************************************************
ML_NOTFOUND: AB_BAN_INFORMATION
ML_NOTFOUND: AB_NAME: 1924
ML_NOTFOUND: AB_IP: 149.86.51.201
ML_NOTFOUND: AB_REASON: cauta-ma
ML_NOTFOUND: AB_UNBAN_TIME: ML_NOTFOUND: AB_PERMANENT_BAN
ML_NOTFOUND: AB_ADMIN_STEAMID: STEAM_0:1:634191190
************************************************
uitati aici ce am deschis si vedeti si conexiunea la wi-fi nu e nici un fel de vpn nicaieri..