OP#1 · May 10, 2024
Salutare.
Nume joc: Knox
Motiv ban: no ss
Motiv neprezentare ss: am avut o versiune de cs care nu mi salva pozele. Și nu am avut cum sa dovedesc asta.
Aș aprecia dacă ați vedea câte ore am petrecut pe server și nu am încălcat nicio regula. Am fost curat, nu am hack/wall/aim. Mi am descarcat o alta versiune de cs și acum mi se salvează. Îmi cer scuze pentru deranjul pe care l am creat. O zi buna
Nume joc: Knox
Motiv ban: no ss
Motiv neprezentare ss: am avut o versiune de cs care nu mi salva pozele. Și nu am avut cum sa dovedesc asta.
Aș aprecia dacă ați vedea câte ore am petrecut pe server și nu am încălcat nicio regula. Am fost curat, nu am hack/wall/aim. Mi am descarcat o alta versiune de cs și acum mi se salvează. Îmi cer scuze pentru deranjul pe care l am creat. O zi buna