OP#1 ยท Feb 24, 2025
din pacate am deranjat am admin si mi s-a cerut wg ..am instalat si facut tot ce mi sa cerut cand sa intru sunt banat ...sper sa se rezolve deoarece eu joc doar din placere seara dupa munca si cred ca cine ma mai vazut jucand stie ca sunt un jucator mediocru si nu poate merge vb despre vreun oricare ajutor ..sper sa am raspuns ... o zi buna