Cerere unban BardacK

BardacK ๐Ÿ•’ Feb 24, 2025 ๐Ÿ‘๏ธ 32 views ๐Ÿ’ฌ 1 replies ๐Ÿ”’ Locked
๐Ÿ‘๏ธ Viewing now: just you
OP#1 ยท Feb 24, 2025
din pacate am deranjat am admin si mi s-a cerut wg ..am instalat si facut tot ce mi sa cerut cand sa intru sunt banat ...sper sa se rezolve deoarece eu joc doar din placere seara dupa munca si cred ca cine ma mai vazut jucand stie ca sunt un jucator mediocru si nu poate merge vb despre vreun oricare ajutor ..sper sa am raspuns ... o zi buna
#2 ยท Feb 24, 2025
o sa ai un raspuns cand faci o cerere dupa model si cand revii cu linkul de la wargods , pe care , cand ti-a fost cerut , ai spus ca ai o eroare si nu poti da !ย 
๐Ÿ”’ This topic is locked. New replies are not allowed.