OP#1 · Oct 13, 2024
- Nick personal: Denis
- SteamID (numeric): STEAM_0:0:226919353
- IP: ...
- Nick admin: ツ [dLL] .mxx
- Motivul pentru care ai luat ban?: demo incomplet
- Harta pe care a avut loc incidentul : dust2
- Data și ora: 13.10.2024 03:30 /04:00
- Dovada care să susțină cele zise de tine (Demo/Print): https://easyupload.io/57q4ah demo ul are 49.50 mb , cel pe care l am incarcat / cel care mi s a salvat https://prnt.sc/-YMuUXX5oV8K 49.50
- Descrierea situației: Un admin fara experienta, foarte ofticos, de la un simplu ace pe care l am facut pe mid asupra lor, era si o fata cu grad mare, mi au cerut wg si demo, le am dat, dar mi au dat ban pe motiv, demo incomplet.
- ok nu ma deranjeaza sa mi pastrati banul, doar vreau sa ma lamureasca acest gardian al ts ul ui cum si a dat el seama ca nu e demo complet, in 2 minute , avand in vedere ca un meci de 16-12 13, ceva de genul dureaza 25 + minute.... atat am avut de spus