OP#1 · Jan 30, 2025
Nume Player: whoisysp
★ Nume Admin: pyshcot
★ Motivul Ban-ului: "wallhack"
★ IP: 86.121.182.237
★ SteamID: SteamID: STEAM_0:1:539290488
★ Dovada: Ban Information
Name: whoisysp
SteamID: STEAM_0:1:539290488
Reason: wallhack
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: pyshcot
Admin SteamID: STEAM_0:1:806358216
Salutare! . Totodata imi doresc ca aceasta cerere unban sa fie luata in consideratie drept si reclamatie. Acest admin da ban pe un demo care nu merge/ si inca unu care are 2MB !!! adica nici macar o runda.
Am vizualizat si eu demo ul sa vad " ce am facut asa wow" , a inregistrat o faza cand l-am tinut pe unu burlane tinand cont ca in runda respectiva am fost mort si respawnat de catre un coleg , automat am vazut si pozitia in care se afla cel de la CT ( acest lucru se poate vedea probabil si in istoric log ), urmatoarea runda nu mi se pare ca am facut ceva "suspect" .. Din experientele mele stiu ca un demo se face pe parcursul al unor "nr de runde" .. eu sunt curios care este explicatia lui 🙂 . Am rugamintea ca indiferent daca imi este scos ban-ul sau nu .. sa lasati topicul deschis sa isi dea toata lumea cu parerea intr-un mod corect.
Seara faina .
★ Nume Admin: pyshcot
★ Motivul Ban-ului: "wallhack"
★ IP: 86.121.182.237
★ SteamID: SteamID: STEAM_0:1:539290488
★ Dovada: Ban Information
Name: whoisysp
SteamID: STEAM_0:1:539290488
Reason: wallhack
Unban Time: Permanent Ban
Admin Name: pyshcot
Admin SteamID: STEAM_0:1:806358216
Salutare! . Totodata imi doresc ca aceasta cerere unban sa fie luata in consideratie drept si reclamatie. Acest admin da ban pe un demo care nu merge/ si inca unu care are 2MB !!! adica nici macar o runda.
Am vizualizat si eu demo ul sa vad " ce am facut asa wow" , a inregistrat o faza cand l-am tinut pe unu burlane tinand cont ca in runda respectiva am fost mort si respawnat de catre un coleg , automat am vazut si pozitia in care se afla cel de la CT ( acest lucru se poate vedea probabil si in istoric log ), urmatoarea runda nu mi se pare ca am facut ceva "suspect" .. Din experientele mele stiu ca un demo se face pe parcursul al unor "nr de runde" .. eu sunt curios care este explicatia lui 🙂 . Am rugamintea ca indiferent daca imi este scos ban-ul sau nu .. sa lasati topicul deschis sa isi dea toata lumea cu parerea intr-un mod corect.
Seara faina .