Cerere unban whoisysp - UNBANNED

whoisysp 🕒 Jan 30, 2025 👁️ 56 views 💬 5 replies 🔒 Locked
👁️ Viewing now: just you
OP#1 · Jan 30, 2025
Nume Player:  whoisysp

★ Nume Admin: pyshcot 

★ Motivul Ban-ului:  "wallhack"

★ IP:  
86.121.182.237

★ SteamID:  SteamID: STEAM_0:1:539290488 

★ Dovada: Ban Information 

Name: whoisysp 

SteamID: STEAM_0:1:539290488 

Reason: wallhack 

Unban Time: Permanent Ban 

Admin Name: pyshcot 

Admin SteamID: STEAM_0:1:806358216


Salutare! . Totodata imi doresc ca aceasta cerere unban sa fie luata in consideratie drept si reclamatie. Acest admin da ban pe un demo care nu merge/ si inca unu care are 2MB !!! adica nici macar o runda.

Am vizualizat si eu demo ul sa vad " ce am facut asa wow" , a inregistrat o faza cand l-am tinut pe unu burlane tinand cont ca in runda respectiva am fost mort si respawnat de catre un coleg , automat am vazut si pozitia in care se afla cel de la CT  ( acest lucru se poate vedea probabil si in istoric log ), urmatoarea runda nu mi se pare ca am facut ceva  "suspect"  ..  Din experientele mele stiu ca un demo se face pe parcursul al unor "nr de runde"  .. eu sunt curios care este explicatia lui 🙂 . Am rugamintea ca indiferent daca imi este scos ban-ul sau nu .. sa lasati topicul deschis sa isi dea toata lumea cu parerea intr-un mod corect. 

Seara faina .
#2 · Jan 30, 2025
Contra !

Daca nu veneai pe ts sa faci gura mare si sa iei oamenii la rost si la misto, probabil as zice altceva, pyshcot a vorbit frumos cu tine, iar tu il luai peste picior...urat.
#3 · Jan 30, 2025
Salut "tovarasu capitan" .. din moment ce iau ban pe un motiv neexistent nu este normal sa cer explicatii ? .. si daca am zis ceva gresit pe teamspeak ar trebui sa am ban acolo nu pe server.. dar eu nu cred ca am zis nimic , am vorbit exact cum mi s a vorbit.

Am rugamintea sa te raportezi la nivel de demo si nu altceva , eu am luat ban pentru "wall " nu pentru limbaj pe ts3.
#4 · Jan 30, 2025
Bun, in cele 2 demo-uri nu reiese foarte clar ca ai avea wall. La prima faza i-ai vazut pe aia ca au trecut ai apasat zidu nu e ceva iesit din comun. Iar la faza cu ventu iarasi nu e ceva foarte clar cum a inceput demo chiar de acolo. Parerea mea ca e curat. Acum cu atitudinea si circu pe ts niciodata nu o sa rezolvi nimic ca ai luat sau nu ban pe nedrept. Se vine pe forum se face cerere si se rezolva. NU VI PE TS SI FACI CIRC SI VORBESTI URAT ATATA TIMP CAT EL TI-A VORBIT CU RESPECT. Spiritele s-au incins cand sau inceput mistourile si amenintarile ca te ti de el cu banu asta si asa mai departe.....nu se face asa. 

 

 

NU SE FACE CONVERSATIE AICI ASTEPTI REZOLVAREA ATAT!!!!
#5 · Jan 30, 2025
Sunt de acord cu cele spuse de whoisysp.  In regulament scrie clar, ca demo-ul trebuie facut pe minim 3 runde, ceea ce eu nu am respectat.
#6 · Jan 30, 2025
Salut , vei primi unban pentru ca acele demo-uri nu sunt concludente . Din cate am inteles de pe aici si de la staful care a fost prezent pe TS , comportamentul tau fata de admini si mai ales de cel in cauza nu a fost ce trebuie . Suntem oameni si cu totii gresim dar asta nu inseamna ca trebuie sa intri pe TS  sa iei un admin la rost si sa-i vorbesti pe un ton autoritar , sa ameninti ca te tii tu de capul lui sau sa-i vorbesti in sictir , pentru ca nu te va ajuta deloc . 

Spor la joc si mai atent la atitudine ! 

T/C
🔒 This topic is locked. New replies are not allowed.