CS Off-Topic

HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa 🕒 Oct 29, 2023 👁️ 7.4K views 💬 871 replies
👁️ Viewing now: just you
#346 · Feb 25, 2026
Bunăă, eu doar ce am terminat de făcut un griș cu lapte, tu ce mai faci? presupun ca pleci de la munca ca e ora 17:00🤣
#347 · Feb 25, 2026


28 minutes ago, Daniela said:

Bunăă, eu doar ce am terminat de făcut un griș cu lapte, tu ce mai faci? presupun ca pleci de la munca ca e ora 17:00🤣



Nu am mai mâncat griș cu lapte de mult unde spunea că stai?🤣

Gataaa am ieșit, am evadat de la muncă acum direct acasă 🤣🥳
#348 · Feb 25, 2026


2 hours ago, Daniela said:

Bunăă, eu doar ce am terminat de făcut un griș cu lapte, tu ce mai faci? presupun ca pleci de la munca ca e ora 17:00🤣



Să-ți fie de bine, să fie de sănătate pentru toți cei care mănâncă. ☺️
#349 · Feb 25, 2026
@MaNu

Tocmai am ajuns acasă și am mâncat. Mulțumesc, frate, sper că ești bine și tu 🙏🏻 Puțin mai târziu îmi iau ceaiul și intru la joc. ☺️
#350 · Feb 25, 2026


3 hours ago, SLayer said:

@MaNu

Tocmai am ajuns acasă și am mâncat. Mulțumesc, frate, sper că ești bine și tu 🙏🏻 Puțin mai târziu îmi iau ceaiul și intru la joc. ☺️



Foarte bine spor la joacă 
#351 · Feb 26, 2026


19 hours ago, MaNu said:

Salutare! Ce mai faceți ? @Paladin @Chucky @Eduard_ @p4nt3r4n34gr4 @virus2k @C4rl4 @Pasare @bujulikes @BZ70DwD @autografe @SLayer @Daniela @CipiliK @Terrible_Lex @blonda @deceneu @leVel 47 @s3nz4tie @Jack Daniels @ℜoxana @StarIYoda @fAne @FloRiNeL  @Zagame @xcode. @bLk @K1ck @HazZaRD @HeRmAnOFrAttELLoMaLaKa @Costa Da De Frica @Hunter



Mersi, muncesc și fac tot ce pot ca să fiu inclus pe forum și în joc. Dar tu?Ce mai faci?
#352 · Feb 26, 2026
@MaNu tocmai ce am terminat și eu munca azi la 4 dimineața….

aazi liber .. Tu ce faci ??
#353 · Feb 26, 2026


3 hours ago, StarIYoda said:

Mersi, muncesc și fac tot ce pot ca să fiu inclus pe forum și în joc. Dar tu?Ce mai faci?



@StarIYoda se poate sta și de pe telefon 😁 ai grijă când intru la joc să nu îți dau lamă 😅

 
#354 · Feb 26, 2026


3 hours ago, Eduard_ said:

@MaNu tocmai ce am terminat și eu munca azi la 4 dimineața….

aazi liber .. Tu ce faci ??



Eu aștept să se facă ora 5 să ies de la muncă 🤣
#355 · Feb 26, 2026
Va salut de la munca ,voi
#356 · Feb 26, 2026
Salut! Și noi te salutăm! 🙂

 
#357 · Feb 27, 2026
Noapte buna 🙂
#358 · Feb 27, 2026
Noapte buna
#359 · Feb 27, 2026
Noapte Bună Tuturor 🌙
#360 · Feb 27, 2026
Salutare 👋
💬 Log in or register to join the conversation.