#605 · Apr 3, 2026 🔗 Bună dimineața!! A venit și sărăcia asta de weekend în sfârșit 😂😂 O zi frumoasă să aveți !! 0
#612 · Apr 6, 2026 🔗 2 hours ago, Eduard_ said: Buna dimineata !! @MaNu cum e la munca azi??? (eu sunt liber azi 🙂))))) Meama 🤣 Acum am înțeles eu de ce ai stat așa mult la joc 🤦🤣 e bine acasă aa? Lasă că vine și rândul meu de vineri 🫣🤣 0
#613 · Apr 6, 2026 🔗 3 minutes ago, MaNu said: Meama 🤣 Acum am înțeles eu de ce ai stat așa mult la joc 🤦🤣 e bine acasă aa? Lasă că vine și rândul meu de vineri 🫣🤣 e foarte bine acasa 😉) te astept acasa manu 🙂)))))))))) 0