#856 · 6d ago 🔗 Just now, Eduard_ said: Mai am 40min până acasă ohho, dar asa mult faci pana la munca ? 🙂) 0
#857 · 6d ago 🔗 1 hour ago, Daniela said: ohho, dar asa mult faci pana la munca ? 🙂) Când lucrez în deplasare fac câte 2 ,3, 4 ore 0
#858 · 6d ago 🔗 1 minute ago, Eduard_ said: Când lucrez în deplasare fac câte 2 ,3, 4 ore Vai ce rău …🫣 0
#859 · 6d ago 🔗 E 2:40 noaptea și e foarte liniște pe aici… mâine e weekend! Hei, mai doarme cineva? 😄 0
#864 · 4d ago 🔗 Bună dimineața !! Multumesc ! O săptămână frumoasă! 3 hours ago, Daniela said: Bună dimineața ☕️ o zi de luni minunată și o săptămână ușoară vă doresc!☕️☀️ 0
#866 · 3d ago 🔗 2 hours ago, Daniela said: Bunăăă ziuaaa, ce mai faceți? Cum e vremea pe la voi? 😌 Bună Daniela! Eu fac bine, aștept să se facă ora 5 sa plec acasă și să beau o bere rece 😇😅 tu ce faci toate bune?🙂 0
#867 · 3d ago 🔗 Bunaaa Manuuuu, acum ma joc putin🙂 7 hours ago, MaNu said: Bună Daniela! Eu fac bine, aștept să se facă ora 5 sa plec acasă și să beau o bere rece 😇😅 tu ce faci toate bune?🙂 0