OP#1 · May 23, 2024
- Nick reclamant:xd
- Nick reclamat: nu e reclamatie
- Detalii: Am facut echipele iar un respectiv jucator Marius a dat drop cu un mix inainte cand pierdeam motivul fiind pierdem si m-am plictisit , iar eu i-am spus cu frumosul , frate te rog nu vreau sa ramanem din nou 4 te rog lasa l pe baiatul asta care sta tot mix ul , iar el dupa s-a dus la admin si s-a plans ca nu a jucat si mi-a dat ban o ora pe ts , ce incerc sa spun aici este ca daca el nu a avut respect fata de noi sa putem incheia mix ul toti 5 chit ca il pierdem chit ca il castigam nici noi nu suntem obligati sa il alegem din moment ce motivul de drop al luia fost pierdem si m-am plictisit , daca asa se rezolva problemele aici dand ban fara a ascultat si cealalta parte imi pare rau.
- Dovadă(poză/video obligatorie):
- Motive: