OP#1 ยท May 6, 2025
Buna seara , tot intampin de ceva timp o eroare in testarea wg-ului , atunci cand incerc sa fac test wg , se incarca undeva la 60-80% si dupa care se inchide fereastra automat fara a avea link-ul copiat , am descarcat toate versiunile , am dezinstalat antivirus , am rulat wg-ul cu rus as administrator si acelasiย rezultat , ma poate ajuta cineva va rog ca nu ii dau de cap ..
P.Sย ย ย ย Mentionez ca versiunea o am NONE la CS la propietati ( BETA ) , am schimbat versiunea cu steamlegacy cu cs-ul inchis , dupa descarcare intru in CS si CS-UL imi apare cu o rezolutie foarte mare undeva nu pot da la options ca sa o schimb in una mai mica , fac cinste cui ma poate ajuta fiindca daca mi se cere wg nu imi va functiona si voi fii banat aiurea , multumesc frumos .
ย
ย
ย
P.Sย ย ย ย Mentionez ca versiunea o am NONE la CS la propietati ( BETA ) , am schimbat versiunea cu steamlegacy cu cs-ul inchis , dupa descarcare intru in CS si CS-UL imi apare cu o rezolutie foarte mare undeva nu pot da la options ca sa o schimb in una mai mica , fac cinste cui ma poate ajuta fiindca daca mi se cere wg nu imi va functiona si voi fii banat aiurea , multumesc frumos .
ย
ย
ย
nihil sine DEOย
ย
Quote
ย
ย