Aș sta lângă prieteni să văd ce spun despre mine.
Aș merge și l-aș bate pe președintele României 😅
As da cate un pumn sau un picior la toate persoanele de la munca 😅
Aș picta mustăți pe toate pozele din muzeu
Aș șopti „nu ești singur” și aș pleca.
As asculta niste "prieteni" vorbind 🙂))
Aș speria pe toată lumea și aș fugi râzând.
As sta la o cafea liniștita in natura ☕️
Aș intra în petreceri VIP fără invitație.
M-aș duce la președintele României să îl trag de păr în timp ul unei conferințe de presă 😅
Aș conduce o mașină, sunt curios să văd reacția oamenilor.😄