Joc | Ce ai lua cu tine pe o insula pustie?

MaNu 🕒 Jan 30, 2026 👁️ 28 views 💬 402 replies
👁️ Viewing now: just you
#211 · Mar 20, 2026
O hartă care arată ieșirea 😆

 
#212 · Mar 20, 2026
Mi a zis mama odată ca un inginer trebuie sa aibă un pic la el mereu, deci o sa l iau cu mine și acolo😂😂
#213 · Mar 21, 2026
O umbrelă… nu știu de ce 😄
#214 · Mar 21, 2026
Pe fetiță mea 🙂
#215 · Mar 22, 2026


23 hours ago, SLayer said:

O umbrelă… nu știu de ce 😄



De soare 🤣🤣

o sa iau un evantai 🪭 
#216 · Mar 22, 2026
Un prieten… să plece el după ajutor 😂
#217 · Mar 22, 2026
O poza cu familia
#218 · Mar 23, 2026
Aș lua saltea să dorm binee
#219 · Mar 23, 2026
Aș lua un radio… dacă prind semnal 😂
#221 · Mar 24, 2026
Niste dansatoare 🫣😅
#222 · Mar 26, 2026
un sezlong
#223 · Mar 26, 2026
Un frigider plin cu înghețată.

 
#224 · Mar 28, 2026
Mai bine un frigider cu bere 🙂)
#225 · Mar 29, 2026
O fusta mini
💬 Log in or register to join the conversation.