Joc | Ce ai lua cu tine pe o insula pustie?

MaNu 🕒 Jan 30, 2026 👁️ 5 views 💬 402 replies
👁️ Viewing now: just you
#16 · Feb 1, 2026
Crema de soare
#17 · Feb 1, 2026
Aș lua vreo 2 gagici cu minee🤣
#18 · Feb 1, 2026
Aș lua un hamac ca să dorm relaxat.
#19 · Feb 1, 2026
O pernă 
#20 · Feb 1, 2026
Aș lua telefonul (poate prind semnal 😄).

 
#21 · Feb 1, 2026
bere
#22 · Feb 1, 2026
tigari si o undita
#23 · Feb 1, 2026
armă😅
#24 · Feb 1, 2026
o saltea😂😂
#25 · Feb 1, 2026
O boxă și ceva pentru grătar 
#26 · Feb 1, 2026
Patu
#27 · Feb 1, 2026
10 lazi de bere 🙂)))) 
#28 · Feb 1, 2026
vin
#29 · Feb 1, 2026
Telefonul
#30 · Feb 1, 2026
carne
💬 Log in or register to join the conversation.