#151 · Sep 17, 2024
13 hours ago, ɑղժRմեȤɑ said:
Ceva ce face lipa lipa/emoticons/laugh@2x.png 2x" title=":classic_laugh:" width="20">
adica o rață, fimi-ar scârbă ca numa la prostii va gândiți/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":classic_biggrin:" width="20">
Doamne fereste, noi nu "ma gândesc" la prostii 😎
O leoaica




