În timp ce mă uit la știrile de seară, răspund la întrebările de pe forum.
Stau pe forum / joc / CS 🙂
După un mic dejun plăcut de duminică, plăcerea de CS.
O să stau puțin pe forum și apoi mă culc (mâine e lucru) 😤
Mananc alune, beau o cafea si caut motivatia de a ma apuca sa lucrez
Lucrez (cred că viața profesională nu este pentru mine) 🤨 😤
Pe server , forum . muzica
Ma uit la un live cu Imogen