Răspund la întrebările de pe forum cu viteza luminii 😁
Beau cafeaua la muncă și stau pe forum puțin
Sunt la muncă și mai arunc un ochi pe forum 🙂)
Sunt la facultate si nu înțeleg ce palavrageste profa😂
Sunt pe server și joc, iar de fiecare dată când mor, arunc o privire pe forum 🙂)
Forum, după somn ca e târziu
Invat, cineva trebuia sa o faca...
Mă pregătesc să merg acasă, dar în același timp mai arunc o privire pe forum 🙂)
Sunt la muncă beau cafeaua în timp ce stau puțin pe forum
Îmi beau cafeaua și arunc o privire pe forum.
beau un hell sa am energie