Ninge, ninge, ninge cu fulgi mari,iar SLayer stă lângă fereastră și privește zăpada cum cade. 😂😁
Reflexia becului din living
Stalp de iluminat tremurând sub ninsoare.
Cred că azi este și mai frig; pe țeava de gaz care iese pe fereastră atârnă un țurțure lung de gheață. 🥶
În întuneric, picăturile de ploaie strălucesc pe geam.
Luminițe , întuneric după ele și un bec pe strada
În liniștea nopții, suflă ușor vântul. Lumina se strecoară printre ferestrele clădirilor