Au murit când planeta a ramas fara aer
Cred că au murit de sperietură când au văzut umbra lor. Au crezut că e un vultur.
Ascultând iq financiar pe antena 1
strangulate cu luminite de craciun
Când a venit sfârsitul lumii, au fost lovite de un asteroid
Au făcut selfie cu vulpea și n-au mai ieșit din poză
Taiate si bagate la congelator🙂)))
S-au supărat că nu le-ai dat like la poză 🙂
S au împotmolit in bruma din iarba
Au ieșit afară fără geacă.