Au mâncat prea mult porumb și au explodat de fericire
Luate de apa ca s a topit toată zăpada
Unul a strănutat, ceilalți au intrat în panică. Au murit de frică.
Au depus mult efort ca să intre în Top 15 la CS, au uitat chiar și să mănânce, dar n-au reușit și au murit de oboseală 🙂)
Au ajuns pe grătar, s-au sacrificat pentru noi.
Le-am împărțit cu frați mei chineji🙂) după ce le-am ciordeles🤣
S-au săturat de iarnă și au plecat într-o țară de vacanță. În timp ce se bronzau, fiind foarte aproape de țărm, au fost prinși de rechini. 🙂)