Fac și eu ca Daniela 🤣🤣
ciorbă de telefoane 🤣
Îl confunzi cu un fund de tăiat și încerci să tai ceapa pe el.
Îl spăl cu apă și săpun, pentru că avea prea mulți viruși. 😂
Îl dau șefului sa-l mănânce🙂)
Când te enervezi pe cineva, aruncă telefonul cu atâta forță, încât până și coloniile de pe Marte să se întrebe: 'Ce-o fi cu furia asta? 😂
Îl pui lângă micii de pe grătar, să se simtă și el important! 😂
Dacă vrei să intri mai repede pe forum de pe telefon, încearcă să-l încarci direct la o priză de 380V. O să ia foc de bucurie! ⚡😂
Îl arunc in wc ul din avion
Îl pui sub roata de la un excavator și apeși pedala!