Scapă-l pe scări. Așa am făcut și eu.
Să-l legi de un balon cu heliu și să-l trimiți în stratosferă 🎈
Îl pun in încălzitorul de lapte😂
Dau cu el de toți pereții futui mama lui de telefon 🤣
Te filmezi mult timp în timp ce faci scufundări adânci cu tubul de oxigen.
Îl calcă calul cu copita dreaptă ( din față) 🙂
Îl încarci cu orice cablu găsit prin casă
Îl arunci de pe vârful Moldovenau
Îl bagi în congelator pentru o experiență rece ❄️
Il pun in lada frigorifică