Meah...
Îți place să călătorești ?
Da, plec in fiecare zi la munca
Iti place GTA?>
Da, e fun.
Îți place ciocolata ?
Da
Îți place să te trezești devreme ?
Nu !
Castiga FCSB cu Young Boys ?
NU!
Beau maine seara o bere si fumez ceva bun?
Da
Îți place să mergi pe munte ?
Da
Este BMW in top 3 masini preferate ale tale?
Da🥹😅
Îți place să mânci cevaa dulce?😅😋
Da
Îmi cumperi un bax de ciocolata și Oreo ?
Da 🤣
Asculti de obicei muzica cand joci cs?
Nu
Ar merge o Shaorma? 😂❤️
Daa🥹
Ar merge o ciorba de burtă?😋
Nuuuu
Iti plac căpșunile ? 🍓