Da
iti place sa te plimbi pe lângă râu?
DA
iti place sa te dai cu tiroliana ?
Da
vrei sa îți petreci cât mai mult timp in natura vara asta ?
Da
Îți place să frigi marshmallow la cort?
Daaa
Mergi des cu cortul vara?
Da, îmi place să merg des cu rulota în camping și la pescuit vara 😌
Ai face focul de tabără tu singur?
Da(cel puțin as încerca🙂)) )
Îți place sa asculți muzica in timp ce te joci?
Nu, Cred în munca grea, dar uneori și destinul ne mai surprinde.
Ai vreun secret pe care nu l-ai spus nimănui?
nu
ai ascuns vreodata adevarul?
Nu
(Uneori, tăcerea e mai valoroasă decât adevărul spus la momentul nepotrivit.)
Nu îți este frică de întuneric?
Nu
Iti place sa călătorești?
da
iti place sa te uiti la seriale?