da , ma rup in 10 de munca
iti place la scoala?
Da, sa joc fotbal cu grenazile.
Îți place să dansezi?
sunt numarul 1 dupa scaun 🙂)
iti place sa citesti?
Viata mea cititul, nu
Îți place să asculți muzica?
Da
Esti ordonat / ordonata ?
Eu zic ca da, acum nu știu.
Te simți împlinit/ a?
Da ma simint ca nu sunt implinit
iti place viata?
Da,
Îți plac party urile?
Nu
Îti place sa te uiti la filme ?
Da
Iti place sa joci Mario?
Da, mult.
Îți place să câștigi?
Nu prea
iti place sa canti?