OP#1 · Oct 29, 2023
Absențe/Retrageri/Activități reduse:
Dorești să lipsești o perioadă sau să te retragi definitiv?
Deschide un topic după modelul următor:
Titlu: [nume admin]Absență/Retragere.
Conținutul cererii:
Nick Admin:
Grad Admin:
Perioada:
Motiv:
ATENȚIE : Dacă durata e mai mică de 2 zile nu postați.
P.S. Cine nu-și motivează lipsa printr-o cerere de absență în termen de maxim 5 zile, primește automat REMOVE! NU acceptăm "nu am știut"/"am uitat"/"nu am putut"!
Dacă în termen de 7 zile de la data intrării în posesia unui acces nu aveți ACTIVITATE veți primi -1 respectiv REMOVE, ținând cont de gradul recent pe care l-ați deținut!
Dorești să lipsești o perioadă sau să te retragi definitiv?
Deschide un topic după modelul următor:
Titlu: [nume admin]Absență/Retragere.
Conținutul cererii:
Nick Admin:
Grad Admin:
Perioada:
Motiv:
ATENȚIE : Dacă durata e mai mică de 2 zile nu postați.
P.S. Cine nu-și motivează lipsa printr-o cerere de absență în termen de maxim 5 zile, primește automat REMOVE! NU acceptăm "nu am știut"/"am uitat"/"nu am putut"!
Dacă în termen de 7 zile de la data intrării în posesia unui acces nu aveți ACTIVITATE veți primi -1 respectiv REMOVE, ținând cont de gradul recent pe care l-ați deținut!




