Moderator Forum Unban-Reclamatii

Semaca ๐Ÿ•’ Sep 21, 2025 ๐Ÿ‘๏ธ 17 views ๐Ÿ’ฌ 1 replies ๐Ÿ”’ Locked
๐Ÿ‘๏ธ Viewing now: just you
OP#1 ยท Sep 21, 2025
Salutare, ma numesc Semaca in joc, acum sunt banat dar nu asta e problema.

Daca sunt atat de multe reclamatii, cereri de unbanย  intrebarea mea este:ย  ย dc nu este nimeni pe forum sa modereze ?

Sunt atat de multi admini, moderatori, fondatori pe servere si se joaca si totusi nimeni pe forum.

Propunerea mea:ย  ย  este sa puneti pe cineva care sa se ocupe tot timpul si de forum, prin rotatie asa cum faceti in jok.

O seara buna tuturor!
๐Ÿ”’ This topic is locked. New replies are not allowed.