OP#1 ยท Sep 21, 2025
Salutare, ma numesc Semaca in joc, acum sunt banat dar nu asta e problema.
Daca sunt atat de multe reclamatii, cereri de unbanย intrebarea mea este:ย ย dc nu este nimeni pe forum sa modereze ?
Sunt atat de multi admini, moderatori, fondatori pe servere si se joaca si totusi nimeni pe forum.
Propunerea mea:ย ย este sa puneti pe cineva care sa se ocupe tot timpul si de forum, prin rotatie asa cum faceti in jok.
O seara buna tuturor!
Daca sunt atat de multe reclamatii, cereri de unbanย intrebarea mea este:ย ย dc nu este nimeni pe forum sa modereze ?
Sunt atat de multi admini, moderatori, fondatori pe servere si se joaca si totusi nimeni pe forum.
Propunerea mea:ย ย este sa puneti pe cineva care sa se ocupe tot timpul si de forum, prin rotatie asa cum faceti in jok.
O seara buna tuturor!