OP#1 · Mar 2, 2025
- Vârstă (minim 16):36
- Numele de pe CS:Mr.James
- Experiență Admin [Foarte Bună/Bună/Medie]:Medie
- Admin de Zi/Noapte?: Noapte
- O să stai on pe teamspeak si forum cât timp ești pe server?😄A
- STEAM (ON/OFF): ON
- Motivul pentru care vrei admin?😛entru a ajuta comunitatea pe timp de noapte
- Sunteți conștient că dacă vă abateți de la regulament primiți Remove/Down?😄a
- Ai citit regulamentul nostru?:Forum